Meist

Võtke meiega ühendust

Peetri Miniladu – 5 tärni kodu sinu asjadele!

Balti- ja Põhjamaade suurim miniladude kompleks asub Peetri alevikus, otse Tartu maantee ääres. Meil on üle 6000m2 laopinda, suuruses 1,5m2 – 300m2 Meie kliendid on nii eraisikud kui ka ettevõtted, kõik kel vaja ruumi oma asjade paigutamiseks.

Mugav võimalus hooajalise spordivarustuse, tehnika, mööbli, riiete ja muu vajaliku hoiustamiseks. E-kaubandusega tegelejatele hea toodete ladustamispaik, lisaks pakume nõupidamisteruumi ärikohtumiste ja koosolekute läbiviimiseks, hobi- ja luksusautode hoiustamisala ning muud põnevat. Paindlikud lahendused vastavalt kliendi vajadustele.

Kauba peale- ja mahalaadimiseks on võimalus sõita autoga otse fuajeesse, kust saate oma asju boksidesse transportida. Kohapeal olemas kaubakärud ja rokla.

Mugavust pakuvad avarad kaubaliftid, stabiilne aastaringne temperatuur, korralik ventilatsioon, haagiserent 6 tundi tasuta, iseteendiduspood ja samal territooriumil asuv iseteeniduspesula.

Turvalisuse tagab aiaga piiratud territoorium, laokompleksi valvab 80+ online kaamerat.

Juurdepääs oma asjadele 07.00 – 24.00 (erikokkuleppel ka 24/7).  Esmaspäeviti, teisipäeviti ja neljapäeviti  kell 9.00 – 17.00  kohapeal ka abivalmis administraator. Suhtleme eesti, inglise, vene ja soome keeles.